Back

Hakkımızda

Soleil Art Ajans

Yeni nesil
kreatif ve sanatsal
dijital reklam
ajansı.

Soleil Art Ajans 2016 yılında Zafer GÜDER tarafından Bursa’da kurulmuştur. İsmini Fransızca’da güneş anlamına gelen Soleil ve sanat anlamında gelen Art kelimelerinin birleşiminden almıştır.

Soleil Art Ajans olarak kurulduğumuz ilk yıllardan itibaren müşterilerimize profesyonel olarak grafik, fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetleri veriyoruz. Kendi bünyemizde barındırdığımız genç ve yetenekli bir ekiple birlikte sanatsal ve kreatif işler üretiyoruz. Güncel teknolojiyi, medya işleyişini, sanat ve tasarım akımlarını takip ederek günden güne ekibimizi geliştiriyoruz. Özgün bakış açımızla birlikte firmanızı en iyi şekilde yansıtacak bir biçimde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Grafik departmanımızla firmanıza kurumsal kimlik, logo, broşür, katolog, mockup ve illüstrasyon çalışmaları yaparak sizi dijital mecrada en iyi şekilde temsil edecek içerikler üretiyoruz.

Fotoğraf departmanımız firmanız için profesyonel olarak fotoğraf çekimleri gerçekleştirir. Ürün, emlak, etkinlik ve sosyal medya mecraları fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Video prodüksiyon departmanımızla firmanıza özel tanıtım ve reklam filmleri oluşturuyoruz. Gelişmiş prodüksiyon imkanlarımızla firmanız için yerel ve global ölçüde filmler çekiyoruz. Emlak, etkinlik, ürün ve sosyal medya hesaplarınıza özel videolar çekerek reklam alanlarınızı genişletiyoruz.

Referanslarımız

Soleil Art

Bir projeniz mi var?
Hadi yapalım.