SoleilSky

AnasayfaSoleilSky

Bursa’da "İHA-1" Drone eğitimini ilk biz düzenliyoruz

 

SOLEIL Art Ajans olarak, 19 Mayıs Havacılık Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğiyle Bursa’da ilk kez İHA-1 resmi ve geçerli Sertifikalı Drone eğitimi düzenliyoruz.

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nin (AKKM) en donanımlı salonunda düzenlenecek olan eğitim, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş alanında en iyi eğitmenler tarafından verilecek. İHA-1 İnsansız Hava Aracı Ticari Pilot Eğitimi 21-22-23-24 Mart tarihlerinde yapılacak. Eğitimin 1., 2. ve 3. günü alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) İHA mevzuatı kapsamında İHA kullanımı ve detayları hakkında gerekli teorik eğitimler verilecek. Kursun 3. günü ise açık havada pratik eğitim uçuşu ile hep beraber uçacağız. Programa katılanlar 3. günün sonunda SHGM onaylı İHA-1 pilotu olacak. Kurs başvuruları 18 Mart’ta sona erecek.
  • Neden İHA-1 belgesine sahip olmalıyız?
  Teknolojide sınırları zorlayan Drone’lar neredeyse iş ve güncel hayatın her noktasında karşımıza çıkmaktadır. Ticari olarak kullanıldığı zaman kullanıcılara istihdam imkanı sağlayan bir sektör halini almıştır. Yasal düzenlemeye göre Türkiye’de bir kişi ya da kurumun insansız hava araçlarını uçurabilmesi için öncelikle pilotlarının eğitim alması şart koşuluyor. SHGM tarafından ticari uçuş  gerçekleştirecek olan pilotlara  01/08/2016 tarihinden itibaren eğitim alma  zorunluluğu getirilmiştir. Pilot belgesi olmadan yapılan uçuşlarda binlerce lira ceza ödemek zorunda kalacağınızı unutmayınız…  
  • Uygun ödeme yöntemleri
  Sizlere son derece uygun ödeme yöntemleri de sunuyoruz. Kurs ücretlerini ister peşin ödeyin isterseniz Mail Order, Havale ve tüm kredi kartlarına taksit yaptırın. Nakit Ödemeler 1.200₺ Kredi Kartı ile ödeme 1.300₺ + KDV Akbank Kredi kartlarına vadesiz diğer banka kartlarına vade farkı ile taksit imkanı.    

pattern
https://soleilart.com.tr/wp-content/themes/hazel/
https://soleilart.com.tr/
#d8d8d8
style2
paged
Loading posts...
/var/www/vhosts/soleilart.com.tr/httpdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off