Wedding Week Defilesi – Anatolium 2018

Wedding Week Defilesi – Anatolium 2018

Anatolium’da Göz Kamaştıran Defile Bursa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Anatolium Avm’de düzenlenen defile göz kamaştırdı. Parıltılı ve ışıltılı 2018 yılı kreasyonlarının tanıtıldığı abiyeler, gelinlikler ve damatlıklar Bursalılardan tam not alırken, çiçeği burnundaki çiftlerin defileye ilgisi yoğun oldu.

“Hayatı Yakala” sloganı ile yola çıkan Anatolium Avm evlilik arefesindeki çiftlerin hazırlık süreçlerine katkıda bulunma amacıyla Evlilik Festivali düzenledi. 24 Mart Cumartesi günü başlayıp 9 gün boyunca süren Evlilik Festivali 1 Nisan Pazar günü düzenlenen defile ile sona erdi. İtalyan moda devi ve dünyaca ünlü gelinlik ve abiye markası Oleg Cassini’nin abiye ve gelinlikleri, Ds Damat, Sarar, Hatemoğlu, Pierre Cardin, Altınyıldız ve İgs’nin damatlıkları ile görücüye çıktı.

Bursa’da doğan ve 1. yılını doldurmuş olan Soleil Art Profesyonel Fotoğraf ve Reklam Ajansı; zaman içerisinde Bursa ilinde var olan cast ajansı açığını gidermek üzere bünyesinde Soleil Art Fashion Casting i kurdu. Seçkin yerli ve yabancı manken/model kadrosu ile defilede boy gösteren Soleil Art Fashion ile 3 Bay Organizasyon ve Ernur Süsleme tarafından düzenlenen defilede son kreasyon 26 ürünün tanıtımı yapıldı. Defilenin video ve fotoğraf çekimleri yine defileyi düzenleyen Soleil Art Ajans ekibi tarafından hazırlanmıştır.Soleil Art Ajans

Post by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir